Iránske médiá: Vzniknú štyri pracovné skupiny pre jadrové otázky či sankcie
Vznik štyri pracovné skupiny: pre zrušenie sankcií, jadrové záležitosti, obnovu a hospodársky rozvoj, ako aj pre monitorovanie a implementáciu
Zahraničie

Technické rokovania medzi Iránom a Spojenými štátmi sa skončili a podľa utorkovej správy iránskych štátnych médií budú o ďalších záležitostiach rokovať novovytvorené pracovné skupiny. TASR o tom informuje na základe správy agentúry AFP.
Vyjednávači „rozhodli, že vzniknú štyri pracovné skupiny: pre zrušenie sankcií, jadrové záležitosti, obnovu a hospodársky rozvoj, ako aj pre monitorovanie a implementáciu,“ uviedla štátna tlačová agentúra IRNA s odvolaním sa na námestníka ministra zahraničných vecí Kázema Gharíbabádího.
