Neviem, co povedia Ficovi danovaci, ked bude vykazovat kilometrovne/ spotreba paliva, za tuto sluzobku. Take navysenie mu predsa nemozu uznat. 🫢
ConMick
Približne pred 2 mesiacmi
hm, cize to ze komunistami dosadene "elity" boli vacsi sovieti ako nasi komunisti je dovod ze takmer 40 rokov po pade komunizmu nemozu krajiny urobit SUVERENNE gesto? Pan sefredaktor...
《Zolodydyr_Velenskij》
Približne pred 2 mesiacmi
Sluhovia zakazali, ale ich pani dovolili. Taka potupa pre sluhov.
Diskusia k článku
SevenZero
Približne pred 2 mesiacmi
ako nič!
Hardy
Približne pred 2 mesiacmi
Neviem, co povedia Ficovi danovaci, ked bude vykazovat kilometrovne/ spotreba paliva, za tuto sluzobku. Take navysenie mu predsa nemozu uznat. 🫢
ConMick
Približne pred 2 mesiacmi
hm, cize to ze komunistami dosadene "elity" boli vacsi sovieti ako nasi komunisti je dovod ze takmer 40 rokov po pade komunizmu nemozu krajiny urobit SUVERENNE gesto? Pan sefredaktor...
《Zolodydyr_Velenskij》
Približne pred 2 mesiacmi
Sluhovia zakazali, ale ich pani dovolili. Taka potupa pre sluhov.