Klára Giertlová
Pred 7 mesiacmi
Pán Palko, Vaše komentáre čítam veľmi rada - cítin z Vás zrelosť, skúsenosť, nadhľad. Kedysi ste boli na môj vkus príliš radikálny, ale dnes si myslím, že by z Vás bol skvelý prezident.
Diskusia k článku
Klára Giertlová
Pred 7 mesiacmi
Pán Palko, Vaše komentáre čítam veľmi rada - cítin z Vás zrelosť, skúsenosť, nadhľad. Kedysi ste boli na môj vkus príliš radikálny, ale dnes si myslím, že by z Vás bol skvelý prezident.