Dakujem za video. Atmosfera asi bola vyborna. Skoda, ze som z druhej strany republiky:).
tao / deo / cesta
Pred 28 minútami
Gratulujem. Veľkosť osádky na tejto milej záhradnej párty generuje predpoklad, že by ste mohli prežiť aj ďalšie roky. Ak sa nejaký nejaký minister pravdy, napríklad ten, čo bol už ministrom obrany, nerozhodne inak.
Našťastie, inteligenciu tušiť v zvýrazňovacích kruhoch vysokú.
Prajem zdar, dlhý život a pohodu, povstávajúce z pokoja, ktorý prevyšuje každú ľudskú myseľ.
A takisto zdar vo vnútornej práci a raste. Porozumenie vete : "miluj svojho nepriateľa" nie je úplne ľahkou metafyzicko-filozofickou záležitosťou. Keď sa jej však porozumie, robí zázraky. Aj v praxi.
Síce tu nechce zavesiť do prievanu za onô, nikto nikoho, čo je bežné aj medzi "intelektuálskymi kruhmi" v Efemerido N, ktorá je pre mnohých písmom svätým, na Postojoch sa zas decentne mlčí, maximálne tak pán Majerský je v televizi za hrdinu, no nepriateľstvo seje. Semienka rozporu sa však polievajú aj tu. A sem tam ujde aj mne, čo ma ale mrzí. Potom sa vždy musím odmeditovať "na horu".
A teším sa na : "Takmer nikto sa dnes týmto témam nevenuje, pritom by mali byť na titulných stranách novín. Prečo máme nižšiu kvalitu pečiva, prečo sa u nás predáva toľko balenej vody z cudziny, čo vieme o jej kvalite, najmä ak máme vlastné pramene s kvalitnou vodou? Akú časť ceny tvoria marže a aký veľký zisk Kaufland, Lidl či Billa posielajú domov materským firmám do Nemecka?"
Až mám (paranoidný?) pocit, že moje podpichovacie komentáre vedia podpichnúť aj konštruktívne.
Živio ! Nech žije bdelý a zdravý rozum, najmä hľadanie pravdy - ihly v kope sena.
( sme inak dospeli do bodu, že sa obávam, či to nie je ruská propaganda. Vinšovať Živio.
Keď mala dcéra narodeniny, tak som po "hepy brzdej" pred voličkou PS - maminou spieval následne radšej len "veľa rokov, veľa rokov šťastne ži". Je to masaker, čo sa podarilo Veľkým Bratom. Ako Červenému, tak Modrému. A vôbec ich to ... tankuje ich to skrátka inak. Majú nás úplne u prdele. Otrokov.
Diskusia k článku
Peťo T.
Približne pred hodinou
Dakujem za video. Atmosfera asi bola vyborna. Skoda, ze som z druhej strany republiky:).
tao / deo / cesta
Pred 28 minútami
Gratulujem. Veľkosť osádky na tejto milej záhradnej párty generuje predpoklad, že by ste mohli prežiť aj ďalšie roky. Ak sa nejaký nejaký minister pravdy, napríklad ten, čo bol už ministrom obrany, nerozhodne inak. Našťastie, inteligenciu tušiť v zvýrazňovacích kruhoch vysokú. Prajem zdar, dlhý život a pohodu, povstávajúce z pokoja, ktorý prevyšuje každú ľudskú myseľ. A takisto zdar vo vnútornej práci a raste. Porozumenie vete : "miluj svojho nepriateľa" nie je úplne ľahkou metafyzicko-filozofickou záležitosťou. Keď sa jej však porozumie, robí zázraky. Aj v praxi. Síce tu nechce zavesiť do prievanu za onô, nikto nikoho, čo je bežné aj medzi "intelektuálskymi kruhmi" v Efemerido N, ktorá je pre mnohých písmom svätým, na Postojoch sa zas decentne mlčí, maximálne tak pán Majerský je v televizi za hrdinu, no nepriateľstvo seje. Semienka rozporu sa však polievajú aj tu. A sem tam ujde aj mne, čo ma ale mrzí. Potom sa vždy musím odmeditovať "na horu". A teším sa na : "Takmer nikto sa dnes týmto témam nevenuje, pritom by mali byť na titulných stranách novín. Prečo máme nižšiu kvalitu pečiva, prečo sa u nás predáva toľko balenej vody z cudziny, čo vieme o jej kvalite, najmä ak máme vlastné pramene s kvalitnou vodou? Akú časť ceny tvoria marže a aký veľký zisk Kaufland, Lidl či Billa posielajú domov materským firmám do Nemecka?" Až mám (paranoidný?) pocit, že moje podpichovacie komentáre vedia podpichnúť aj konštruktívne. Živio ! Nech žije bdelý a zdravý rozum, najmä hľadanie pravdy - ihly v kope sena. ( sme inak dospeli do bodu, že sa obávam, či to nie je ruská propaganda. Vinšovať Živio. Keď mala dcéra narodeniny, tak som po "hepy brzdej" pred voličkou PS - maminou spieval následne radšej len "veľa rokov, veľa rokov šťastne ži". Je to masaker, čo sa podarilo Veľkým Bratom. Ako Červenému, tak Modrému. A vôbec ich to ... tankuje ich to skrátka inak. Majú nás úplne u prdele. Otrokov.