Absolútny súhlas. No hlupáci (50% obyvateľov Slovenska) to nikdy nepochopia. V ich hlavách je len fráza "lebo Putin" podobne ako "lebo Fico"...
Súdružka
Pred 6 dňami
Výborne vysvetlené, Ďakujem. Nedáme sa!
MartinX
Pred 6 dňami
Nemci môžu povedať, že Ukrajinci bojujú za ich tradície. Vieme aké, s tým fúzkatým Rakúšanom.
Ak by sme však postupovali rovnako museli by sme obnoviť tradíciu Hlinkových gárd a mainstream by roztrhlo. Žiť v takom rozpore - obhajoba ukrajinského fašizmu (Banderovci) aj nemeckého a maďarského (kritika Benešových dekrétov) a na druhej strane za každú cenu kritizovať domáci, to musí na psychike zanechať rany.
Filip
Pred 6 dňami
Ukrajinci majú tie jednotky idealizované asi ako my zbojníka Jánošíka, partizánov a Benešove dekréty. Len dodávam, že podľa tých dekrétov bolo vyhnaných asi 2,5 milióna nemeckých obyvateľov, museli tu nechať celý svoj majetok a odišli peši do Nemecka, čo asi pre 30 000 z nich znamenalo rozsudok smrti. A tieto Benešove dekréty sú stále súčasťou nášho právneho štátu. Uvidím, či za tieto riadky aj nepôjdem do basy.
fatima
Pred 6 dňami
pán Palko nie obyčajná propaganda, ale legalizácia, revanšizmu, manipilácia, ohlupovanie stád oviec, sliepok a teliat na uliciach v Európe. . Je to ospravedlňovanie, relativizácia a racionalizácie fašizmu a fašistických metód spávania nielen na Ukrajine ale v celej fašistickej bruselskej chunte.
Diskusia k článku
Pravdovec
Pred 6 dňami
Absolútny súhlas. No hlupáci (50% obyvateľov Slovenska) to nikdy nepochopia. V ich hlavách je len fráza "lebo Putin" podobne ako "lebo Fico"...
Súdružka
Pred 6 dňami
Výborne vysvetlené, Ďakujem. Nedáme sa!
MartinX
Pred 6 dňami
Nemci môžu povedať, že Ukrajinci bojujú za ich tradície. Vieme aké, s tým fúzkatým Rakúšanom. Ak by sme však postupovali rovnako museli by sme obnoviť tradíciu Hlinkových gárd a mainstream by roztrhlo. Žiť v takom rozpore - obhajoba ukrajinského fašizmu (Banderovci) aj nemeckého a maďarského (kritika Benešových dekrétov) a na druhej strane za každú cenu kritizovať domáci, to musí na psychike zanechať rany.
Filip
Pred 6 dňami
Ukrajinci majú tie jednotky idealizované asi ako my zbojníka Jánošíka, partizánov a Benešove dekréty. Len dodávam, že podľa tých dekrétov bolo vyhnaných asi 2,5 milióna nemeckých obyvateľov, museli tu nechať celý svoj majetok a odišli peši do Nemecka, čo asi pre 30 000 z nich znamenalo rozsudok smrti. A tieto Benešove dekréty sú stále súčasťou nášho právneho štátu. Uvidím, či za tieto riadky aj nepôjdem do basy.
fatima
Pred 6 dňami
pán Palko nie obyčajná propaganda, ale legalizácia, revanšizmu, manipilácia, ohlupovanie stád oviec, sliepok a teliat na uliciach v Európe. . Je to ospravedlňovanie, relativizácia a racionalizácie fašizmu a fašistických metód spávania nielen na Ukrajine ale v celej fašistickej bruselskej chunte.