odvolavat sa na merkelovej pamati, kde sa snazi vyvinit z kazdeho pruseru je dost trufale. Ozaj: co si vy kefalin predstavujete pod z-prsta-vycucnutym pojmom "anti-rusko"? To aj my sme "anti-rusko", lebo sme v NATO?
Anna
Približne pred mesiacom
Súhlasím s Vaším komentárom, pán Palko. Presne si pamätám na roky, keď pani Ursula von der Leyen bola ministerkou obrany vo vláde Angely Merkelovej. Ako ministerka bola neúspešná, jej nominácia na post predsedníčky Európskej komisie bola dôkazom, že na tomto poste netreba schopného nominanta s vlastným rozumom, ale osobu, ktorá sa dá viesť potrebným smerom.
Pravdovec
Približne pred mesiacom
A prečo to väčšina západných politikov toleruje? Pretože sú takí istí - skorumpovaní, hlúpi a bezcharakterní. Ale presne taká je i väčšinová progresívna populácie Európy i Slovenska. Máme sa stále príliš dobre aby sme museli myslieť racionálne. Zmeniť to môže len vojna, to je jediné riešenie ako vrátiť ľuďom zdravý rozum a vrátiť sa k hodnotám mieru, spolupráce, bez pocitu nadradenosti, pokrytectva a falošnosti. Vojna, chudoba, utrpenie je východisko k lepšej novej Európe, bez Uršuly, bez progresívcov. Bohužiaľ, Európa potrebuje padnúť na kolená aby sa nám vrátil rozum.
Knieza Myskin
Pred 30 dňami
Ursula ma aj viacere korupcne skandaly, ktore doteraz boli vsetky "zahrane do autu" a neslo o male prachy ale miliony
Diskusia k článku
johny bravo
Približne pred mesiacom
odvolavat sa na merkelovej pamati, kde sa snazi vyvinit z kazdeho pruseru je dost trufale. Ozaj: co si vy kefalin predstavujete pod z-prsta-vycucnutym pojmom "anti-rusko"? To aj my sme "anti-rusko", lebo sme v NATO?
Anna
Približne pred mesiacom
Súhlasím s Vaším komentárom, pán Palko. Presne si pamätám na roky, keď pani Ursula von der Leyen bola ministerkou obrany vo vláde Angely Merkelovej. Ako ministerka bola neúspešná, jej nominácia na post predsedníčky Európskej komisie bola dôkazom, že na tomto poste netreba schopného nominanta s vlastným rozumom, ale osobu, ktorá sa dá viesť potrebným smerom.
Pravdovec
Približne pred mesiacom
A prečo to väčšina západných politikov toleruje? Pretože sú takí istí - skorumpovaní, hlúpi a bezcharakterní. Ale presne taká je i väčšinová progresívna populácie Európy i Slovenska. Máme sa stále príliš dobre aby sme museli myslieť racionálne. Zmeniť to môže len vojna, to je jediné riešenie ako vrátiť ľuďom zdravý rozum a vrátiť sa k hodnotám mieru, spolupráce, bez pocitu nadradenosti, pokrytectva a falošnosti. Vojna, chudoba, utrpenie je východisko k lepšej novej Európe, bez Uršuly, bez progresívcov. Bohužiaľ, Európa potrebuje padnúť na kolená aby sa nám vrátil rozum.
Knieza Myskin
Pred 30 dňami
Ursula ma aj viacere korupcne skandaly, ktore doteraz boli vsetky "zahrane do autu" a neslo o male prachy ale miliony